Netradicinis » Amatai – kelias į karjerą

Amatai – kelias į karjerą

Lapkričio 21d. Kratiškių pagrindinės mokyklos mokiniai rinkosi į tradicinį renginį – Amatų dieną. Šiais metais Amatų dienos metu išbandėme įvairius amatus ir diskutavome apie karjeros galimybes.

Renginys prasidėjo karjeros koordinatorės Ilonos Pavilionienės vedama paskaita - diskusija ,,Kas svarbu renkantis profesiją?”. Po to mokiniai galėjo rinktis 5 skirtingas veiklas ir išbandyti jas praktiškai.   Karjeros koordinatorė Ilona Pavilionienė kvietė kurti linksmuosius šaukštelius, mokytoja Dalė Šataitė su mergaitėmis gamino tekstilinius angelus, Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos dailės ir technologijų mokytoja Rima Zemlickienė, atvykusi su savo auklėtiniais penktokais, mokė  pasigaminti kalėdinius žaisliukus, dailės ir technologijų mokytoja  Jurgita Varžinskienė  supažindino su dekupažo technika, o Biržų V. Jakubėno muzikos mokyklos dailės skyriaus keramikos mokytoja Gražina Visockienė pakvietė į keramikos dirbtuves.

Pasibaigus renginiui mokiniai džiaugėsi ne tik įgytomis žiniomis, bet ir sukurtais darbais. Dėkojame visoms mokytojoms, kurios dalyvavo mūsų mokyklos renginyje  ir pasidalino su mokiniais savo žiniomis, kūrybinėmis idėjomis ir puikia nuotaika.

Dailės ir technologijų mokytoja J. Varžinskienė