Netradicinis » Gaisrinėje
RŪPINKIS SAVIMI

2016-11-22 mokyklos pradinukai dalyvavo netradicinėje ugdymo dienoje  ,,Rūpinkis savimi“. Vaikai su mokytojomis nuvyko į Biržų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Mokinius pasitiko 4 pamainos vadas,  ugniagesiai-gelbėtojai, priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkė Daiva Dovydėnienė. Buvome supažindinti su ugniagesių profesija, darbo priemonėmis. Teko stebėti kaip greitai tenka ugniagesiams apsivilkti, susėsti į mašinas ir išvykti į gaisrą. Didelį įspūdį paliko gaisre naudojamos darbo priemonės, kurias  vyrai pademonstravo, davė išbandyti ir mums. Smagu buvo užsidėti uždūmintų patalpų kvėpavimo aparatą, pakilnoti plėstuvus, pasėdėti mašinoje mirgant švyturėliams.
 Dėkojame ugniagesiams už išsamią informaciją ir praktines veiklas. Atsisveikindami  jiems padėkojome ir palinkėjome: ,,Sausų rankovių!“ (Tai reiškia, kad linkime ramios tarnybos).
Grįžę į mokyklą pasižiūrėjome policijos bičiulio Amsio patarimus. Prisiminėme saugaus eismo taisykles. Aptarėme konkurso ,,Būk matomas tamsoje“ veiklas.
3-4 klasės mokiniai aptarė darbo saugos taisykles ir ženklus, kurias mums paaiškino mokomojo filmuko personažas Bobas.
Išklausėme kaimo slaugytojos V.Dubinienės naudingą pasakojimą apie asmens higieną.

3-4 klasių mokytoja Neringa Šimonienė