į pradžią turinys susisiekite  
Netradicinis » Lietuvai 100

Netradicinė ugdymo diena ,,Lietuvai 100-as“

 

Pradinukai, priešmokyklinukai ir ikimokyklinukai kartu su savo tėveliais skubėjo į renginį, kurį kartu su Kratiškių kaimo biblioteka vaikai surengė Lietuvos šimtmečiui.

Bibliotekos vedėja Aldona Vaičikauskienė pasveikino vaikus ir tėvelius su visiems lietuviams svarbia švente. Jos linkėjimus palydėjo ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų dainelė apie spalvotus balionėlius ir eilėraštukas ,,Aš lietuvis“.  Biržų rajono Socialinių paslaugų centro lankytojai ir jų vadovė Jūratė Garnelienė  pasveikino visus susirinkusius gražios šventės proga ir dovanojo du nuotaikingus lietuvių liaudies šokius. Vėliau pradinukai dalyvavo meninio skaitymo konkurse ,,Deklamuoju Lietuvai“. Visi vaikai išmoko  po eilėraštį apie Lietuvą ir stengėsi tekstus gražiai padeklamuoti, nes mokinių pasirodymus stebėjo  vertino komisija ir tėveliai. Komisija nusprendė, kad visi vaikai yra verti būti nugalėtojais, nes visi šauniai deklamavo. Komisijos pirmininkė, Kratiškių kaimo kultūros namų darbuotoja Rima Bitinienė, pasidžiaugė mokiniais ir visus įvertino padėkomis už šaunų pasirodymą. Po konkurso vaikai dainavo daineles Lietuvai. Renginio pabaigoje visi žygiavo 100 žingsnelių ir nukeliavo iki pačių mažiausiųjų ir jų mokytojų Ingos ir Ritos sukurtos ,,Vėjo trispalvės“. Galiausiai mokinukai paleido trispalvius balionėlius su palinkėjimais Lietuvai. 

Pradinukai grįžę į mokyklą pristatė savo tėveliams aplikuotus lietuvių tautinius kostiumus, kuriuos  kūrė ilgiau nei savaitę laiko.