Netradicinis » Šeimos šventė

Šeimos šventė

Birželio 7 dieną vyko Šeimos  šventė. Susirinko kaimo ir  mokyklos- daugiafunkcio centro bendruomenių nariai. Šventę pradėjo patys mažiausieji daina. Kadangi šventės data sutapo su paskutine mokslo metų diena pradinukams , direktorė įteikė ketvirtokams pradinio išsilavinimo pažymėjimus,  o priešmokyklinio ugdymo vaikams – kelialapį į mokyklą. Buvo apdovanoti padėkomis  mokiniai , kurie dalyvavo konkursuose.

Šventės dalyviai susiskirstė komandomis ir dalyvavo įvairiose veiklose. Dailės mokytojos Jurgitos “Spalbvų paletės” stotelėje piešėme vasarą. Mokytojų Neringos ir Ingos “Sportuojame linkmai” ir “Linksmybių mugė” stotelėse smagiai ir  linksmai  sportavome bei  žaidėme, “Knygų klube” mokytoja Kristina kvietė ieškoti skaitytų knygų personažų, dėlioti dėliones. “Gamtos dovanų” stotelėje mokytoja Nijolė mokė  pažinti augalus, įminti mįsles. Į veiklų organizavimą įsitraukė ir kaimo bendruomenės atstovai. Mama Kristina Žiemelienė stotelėje “Konditerijos stebuklai” vaikus ir jų tėvelius mokė puošti sausainius saldžia glazūra. Kratiškių kultūros namų darbuotoja Rima “Muzikos garsuose” muzikavo ir su šventės dalyviais paruošė puikų numerį, kuris skambėjo renginio pabaigoje. Kratiškių medicinos punkto bendrosios praktikos slaugytoja Vanda Dubinienė laukė “Sveikatos ABC” stotelėje ir mokė suteikti pirmąją pagalbą susižeidus.

Šventę baigėme pradinukų daina. Džiaugėmės buvimu kartu ir turiningai  drauge  praleistu laiku.