Renginiai » Diena be telefono

Diena be mobiliojo telefono

2017  metų sausio 27 dieną mokykloje buvo paskelbta akcija „Diena be mobiliojo telefono“. Akcija siekiama atkreipti dėmesį į mobiliųjų telefonų žalą žmogui ir kad mobilusis telefonas nėra būtina laisvalaikio praleidimo priemonė. Akcijos metu buvo kviečiami mokiniai, įstaigos darbuotojai, ugdytinių tėveliai bent vieną dieną nesinaudoti mobiliaisiais telefonais. Buvo paruoštas stendas „Mobiliųjų telefonų žala žmogui“, kuris mokiniams priminė, kad mobilusis telefonas gali kenkti sveikatai. Išjungti savo telefoną buvo pakviesti ir mokiniai, ir mokytojai. Ar tai pavyko padaryti, kiekvienoje klasėje stebėjo mokinių tarybos atstovai.  Ypač atsakingai  elgėsi 1-4, 5,6,8  klasės.

Sveikiname pavyzdingų klasių mokinius!

Tikimės, kad telefonas mokinių rankose nebus pagrindinė laisvalaikio priemonė mokykloje bei namie.

Mokinių tarybos informacija