Renginiai » Helovinas

Helovino šventė mokykloje

Pirmą kartą šiais metais mokykloje vyko Helovino šventė. Kad būtų smagiau ir įdomiau, mes, mokyklos dešimtokės,  savaitę prieš suplanuotą Helovino dieną leidome išsitraukti visiems mokyklos mokiniams lapelius su personažų pavadinimais. Mokiniai turėjo savaitę pasiruošti įdomiai pristatyti pasirinktą veikėją  ir jau paskutinę dieną prieš atostogas įsikūnyti į išsitrauktąjį Helovino personažą. Mokyklos fojė atstojo tikrą Vaiduoklių šventės kambarį. Dekoracijas erdvės papuošimui sugalvojome ir gaminome pačios dešimtokės. Kadangi esame vyriausi mokinių tarpe, tai ėmėmės atsakomybės sugalvoti ir organizuoti  visus žaidimus ir užsiėmimus, kuriems reikėjo gerokai pasiruošti.

Renginio dieną  vaikai buvo suskirstyti į komandas. Žaidžiant žaidimus komandos rinko taškus ir varžėsi. Į veiklas taip pat įsitraukė ir kai kurios mokytojos, vertindamos mokinių užduočių atlikimą. Už linksmai ir gerai įvykdytas užduotis mokiniai buvo įvertinti. Helovino šventės pabaigoje buvo įteikti diplomai ir prizai daugiausiai taškų surinkusiai komandai. Taip pat diplomus gavo mokiniai, apsirėdę originaliausiais, linksmiausiais ir baisiausiais kostiumais.

Visi linksmai praleidę paskutinę dieną prieš atostogas mokykloje, su šypsenomis veiduose palinkėjome vieni kitiems gerų atostogų.

Dešimtokė Vaiva