Renginiai » Kalėdos

Kalėdinis renginys „Muzikinė kaukė“

Gruodžio 23 d. mokykloje vyko Kalėdinis renginys „Muzikinė kaukė“, kurį organizavo mokinių taryba. Renginį vedė gerai žinomi pramogų pasaulio personažai - Saulėns ir Vyds, kuriuos parodijavo 9 klasės mokinės Vaiva ir Justina. Renginio dalyvių pasirodymus vertino komisija, kurią sudarė atstovės  iš kaimo bendruomenės. Komisijos pirmininkė buvo Rima Bitinienė, o narės - Alvyda Kupčinskienė ir Genovaitė Šatienė, kurios  negailėjo šmaikščių ir įdomių komentarų.

Mokinių pasirodymai stebino savo išradingumu ir originalumu. „Muzikinėje kaukėje“ 5 klasės mokiniai pristatė Katažinos ir Irūnos atliekamą dainą „Švęsim Kalėdas kartu“. Šeštokai į pasirodymą atvyko juodu BMW automobiliu ir atsivežė Rusijos muzikinio pasaulio žvaigždes: Seriogą, Alą Pugačiovą, Natali, Niušą ir Verą Serdiučką. 7 klasės mokiniai pristatė numerį - „Gautas iškvietimas“. Aštuntokai parodijavo dainininko L. Purvinio dainą „Tėviškė“, o 9 klasės mokiniai pristatė vaizdelį  - „Radijo stotis M-1 su Saulėnu ir Vydu“.  Renginio pertraukų metu buvo žaidžiami žaidimai, atliekamos užduotys,   rungtyniaujama. Mokinių pasirodymus stebėjo ir juos savo plojimais palaikė  nemažas būrelis tėvelių.

Visi  džiaugėsi gera šventine nuotaika, žavėjosi mokinių išradingumu ir kūrybiškumu.

Mokinių tarybos informacija