Renginiai » Kovo 11-oji

Kovo 11-osios minėjimas

Kovo 9 dieną, šeštos pamokos metu,  mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai paminėjo Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Visi kartu prisiminėme, kokį sunkų kelią nuėjo Lietuva iki Nepriklausomybės atkūrimo dienos. Pasitelkdami Biržų kontūrinį žemėlapį, aptarėme  svarbiausias savo krašto  lankytinas vietas, prisiminėme Lietuvai nusipelniusius žmones, kurie yra kilę iš Biržų rajono: knygnešį J. Bielinį, poetą K. Binkį, rašytoją B. Sruogą, Vasario 16-osios Akto signatarus A.Perulį, K. Šakenį, J. Šerną. Viliamės, kad ateityje domėjimąsi savo gimtine galėsime tęsti toliau pildydami Biržų krašto žemėlapį.

Kiekvienas žmogus turi Tėvynę. Mes šiandien turime daug – laisvą Lietuvą. Kokia ji bus priklauso nuo mūsų noro domėtis ja ir puoselėti.