Renginiai » Moktyojų diena 17

Mokytojų diena

Kaip ir kiekvienais metais mokykloje paminėjome mokytojų dieną, kurios metu mes –dešimtokai leidome mokytojams pasidžiaugti švente, o patys ėmėmės jų darbo.
Pradžioje, išsakydami pačius gražiausius žodžius ir įteikdami pačių dešimtokų padarytus atvirukus, pasveikinome mokytojus su jų diena. Vėliau mokytojai turėjo neįprastą užsiėmimą su mokyklos darbuotoja Rima. Kūrybinėse mokytojų dirbtuvėlėse atliko su jų profesijomis susijusias užduotis. Atliktus mokytojų darbus vertino mokiniai. Tuo tarpu mes - dešimtokai nuskubėjome į pamokas. Pačius mažiausiuosius mokyklos mokinukus tą dieną mokė tėveliai, kurie labai noriai sutiko pabūti mokytojais.
Tad galime pasidžiaugti, kad viskas tą dieną pavyko, ir ši diena buvo smagiai praleista.

Mokinių tarybos informacija