Renginiai » Naktis mokykloj

NAKTIS MOKYKLOJE

Šių metų gegužės 24-25 d. mokyklos tarybos iniciatyva  įvyko renginys     ,,Naktis mokykloje". Renginio labai laukėme ir  aktyviai jam ruošėmės. Todėl jau penktadienio pavakare visi geros nuotaikos susirinkome į mokyklos stadioną.

Vaikai rengino organizatorių buvo suskirstyti į keturias grupes, kurios turėjo susigalvoti savo komandos pavadinimą ir šūkį. Baltųjų komanda pavadino save „Oi gandriukai“, raudonųjų - ,,Raudoniukai burokiukai“, mėlynųjų - ,,The beast“ ir geltonųjų - ,,Saulytės“. Po prisistatymų ir įžanginių žodžių susidomėję klausėmės Vydo Vareikos pasakojimų ir pamokymų, kaip reikia dresiruoti šunis ir su jais bendrauti. Vėliau smagu (ypač berniukams) buvo pasigalynėti  giros kilnojimo rungtyje. Išvažiavus svečiams ir jų mieliems augintiniams, prasidėjo sportinės varžytuvės. Dvi sudarytos komandos ėjo žaisti futbolo, o likusios dvi dalyvavo estafetėse. Suskaičiavus taškus, futbolo žaidimo rungtyje laimėjo ,,Oi gandriukai“, o estafetėse daugiausiai taškų pelnė „Saulytės“. Judriai pažaidę nusprendėme, kad atėjo metas skaniai užkąsti.   Todėl apie 23 valandą visi susėdę aplink laužą kepėme dešreles ir zefyrus. Sočiai pavalgę susitvarkėme stovyklavietės vietą ir patraukėme mokyklos patalpų link. Čia mūsų jau laukė muzikinis išbandymas. Mokinių komandos turėjo valandą pasiruošti burtų keliu išsitrauktos dainos pristatymui. Raudonieji pasiruošė pristatyti Ostapenkos dainą „Dviratukas“, mėlynieji bandė imituoti Radžio „Dulkėtas kelias“, geltonieji – Ryčio Cicino „Vasara gražuolė“, o baltieji inscenizavo Lolitą Zero. Už šios originalios užduoties idėją ir pagalbą pasiruošiant jai esame dėkingi mokyklos tarybos nariams – tėveliams. Po muzikinės valandos ir išradingų pasirodymų žaidėme pačių mokinių sugalvotus žaidimus.  Vėliau  visas savo jėgas atidavėme diskotekoje. Apie antrą valandą nakties žiūrėjome siaubo filmą, po jo vieni ėjo miegoti, kiti žaisti stalo žaidimų, teniso, smiginio. Šeštą valandą ryto prasitrynę užtraiškanojusias akis ir išbaidę naktinį nuovargį, padarėme rytinę mankštą, pavalgėme skanių, su meile iškeptų pusryčio blynų, atlikome renginio refleksiją ir visi pavargę, bet gerai nusiteikę grįžome namo.

Smagu, kad baigiantis mokslo metams galėjome pasidžiaugti ne tik artėjančia vasara ir sunkių mokslų pabaiga, bet dar kartą pabūti visi kartu, bendradarbiaujant su mokykos draugais atlikti smagias užduotis.

9 klasės mokinė Justina Korsakaitė