Renginiai » Pabiržė

Gamtamokslinė diena  Pabiržėje ,,Mes ir gamta“

Balandžio 26 d. 1-3 klasių mokiniai dalyvavome gamtamokslinėje dienoje  ,,Mes ir gamta“, organizuotoje Pabiržės pagrindinėje mokykloje.

Čia mokiniai pristatė gamtamokslinius tyrimus , analizavo  kitų mokyklų mokinių atliktus stebėjimus. Pirmieji tyrimai buvo įvertinti padėkomis. 2 -4 klasių pradinukai rašė rašinius ,,Kad augčiau sveikas ir laimingas“. Priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai ir pirmokai piešė pavasarį grįžtančius paukščius.Lukrecijai už piešinį buvo skirtas  1 vietos diplomas, o pirmokei Džiugai  - 2 vietos diplomas ir dovanėlė.

Susidraugavę vieni su kitais, pamaloninti  dovanomis , pasilinksminę diskotekoje,  grįžome laimingi namo . Pažadame dar ne kartą susitikti tokiuose renginiuose.