Renginiai » Poškus

Projektas ,,Seku seku pasaką“

Kovo 2 dieną mokyklos pirmokai ir antrokai dalyvavo rajoniniame projekte ,,Seku seku pasaką“. Projektas tapęs tradiciniu-  jis  jau ketvirti metai organizuojamas Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinėje mokykloje. Projekte dalyvavo  Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos, Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinės mokyklos ir mūsų mokyklos komandos. Šių metų tema buvo ,,Kiškių pasakėlės“. Komandos turėjo paruošti namų darbus: suvaidinti pasaką ar jos ištrauką, kurios veikėjas būtų kiškis. Mūsų pradinukai parodė pasaką ,,Kiškio lūpos“.

Komandos, pristatę namų darbus, dalyvavo viktorinoje, atliko įvairias užduotis: raiškiai skaitė pasakos ištrauką, sudėliojo pasakos dėlionę ir pasakė, kokia tai pasaka, pažiūrėję pasakos ištrauką, pasakė iš kokios pasakos ta ištrauka, suvaidino kiškio ir pasirinkto žvėrelio dialogą. Pabaigoje visos komandos nupiešė kiškį ne iš pasakos, o šiuolaikinį.

Nors mūsų komandos dalyviai buvo patys jauniausi, bet sėkmingai susidorojo su užduotimis. Vaikų pasirodymus stebėjusi komisija pasidžiaugė, kad visi dalyviai perskaitė daug pasakų ir  daug žino.  Vaikai buvo apdovanoti komandinėmis dovanėlėmis.

Mokiniai nors ir pavargę grįžo linksmi ir svajojo skaityti daug pasakų ir  kitąmet vėl vyktį į projektą ,,Seku seku pasaką“.

Pradinių klasių mokytoja Nijolė Baltrušaitienė