Renginiai » Skaitovai

Meninio skaitymo konkursas

Sausio 27 dieną mokykloje įvyko meninio skaitymo konkursas. Prisimenant iš Biržų krašto kilusius poetus ir rašytojus, jaunųjų (5-7 klasių) skaitovų lūpose suskambo nuoširdaus jausmo sušildytas lietuviškas meninis žodis.

Šeši  mokyklos mokiniai konkurso metu skaitė S. Nėries, B. Brazdžionio, A. Karosaitės eilėraščius ir eiliuotų poemų ištraukas apie paprastą ir kartu pasakišką, vaiko akimis regimą,  pasaulį. Šioje amžiaus grupėje pasirinktus kūrinius pristatė 5-os klasės mokinė - Gintarė, šeštokės -  Kamilė ir Beata, septintokai  - Aurimas, Akvilė ir Inga.

Vis dėlto, kaip ir kiekviename konkurse, turėjo būti išrinkti nugalėtojai. Konkurso komisijos nuomone nuoširdžiausiai įsijausti į pasakojamą istoriją, įtaigiai perteikiant pasirinkto kūrinio nuotaiką ir mintis, pavyko šeštos klasės mokinei Kamilei. Sėkmingai pasirodžiusi skaitovų konkurse mergina vasario 13 dieną  atstovavo mokyklai Biržų ,,Saulės”  gimnazijoje.

Smagu, kad nė vienas dalyvis neliko nepastebėtas: visi skaitovai buvo apdovanoti padėkos raštais. Reikia viltis, kad graži skaitomo meninio žodžio tradicija ir mokinių  noras dalyvauti  meninio skaitymo konkurse  išliks ir ateinančiais metais.

Lietuvių kalbos mokytoja Kristina