Renginiai » Solidarumo bėgimas 2018

5 –asis Solidarumo bėgimas

Tai organizacijos „Gelbėkit vaikus“ socialinė iniciatyva. Bėgimo misija – pasaulį daryti geresne vieta, skatinant solidarumą ir renkant paramą tiems, kam jos labiausiai reikia. Solidarumo bėgimą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, palaiko LR Švietimo ir mokslo ministerija bei Ukrainos ambasada Lietuvoje.

Solidarumo bėgimo tikslai:

• ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą;
  • suteikti pagalbą Lietuvos ir Ukrainos vaikams.

5 – tojo Solidarumo bėgimo metu surinkta parama bus skirta:

• organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti;
  • vaikų žaidimų aikštelėms Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose įrengti.

Spalio 2 dieną prie starto linijos stojo mokiniai bei suaugusieji, kurie neabejingi vaikų likimams. Bėgimo metu buvo surinkta 185 eurų suma.

Solidarumo bėgimas Kratiškių mokykloje-daugiafunkciniame centre jau kelinti metai iš eilės tampa gražia tradicija, padedančia ugdytis socialinę atsakomybę, sąmoningumą ir bendradarbiavimo kultūrą. Smagu žinoti, kad ir  maža bendruomenė gali prisidėti prie gerų ir didžių darbų įvykdymo.