Rytmečio skaitymai » Gegužė

,,Rytmečio skaitymų“ užbaigimas

Gegužės 26 dieną pradinių klasių mokiniai užbaigė projektą ,,Rytmečio skaitymai“. Vaikai pagamino popierinius vėjo malūnėlius, ant jų užrašė pasižadėjimus skaityti knygeles per vasaros atostogas. Vėjo malūnėliais papuošė mokyklos kiemą. Mokyklos bibliotekininkė Ilona paskaitė eilėraštį apie pirmą knygelę, į kokią kelionę ji nunešė mažąjį skaitytoją ir klausė vaikų , ar jie dar prisimena savo pirmą skaitytą knygą. Mokyklos ir kaimo biliotekų bibliotekininkės palinkėjo vaikams skaityti knygas ir siekti naujų žinių.

Pradinukai prisiminė projekto metu skaitytus kūrinius, pasakojo, kas jiems labiausiai patiko.Visiems ,,Rytmečio skaitymų“ dalyviams  mokyklos bibliotekininkė įteikė padėkas. Vaikai pažadėjo atostogų metu nepamiršti bibliotekos ir perskaityti nemažai knygelių.