Saugi erdvė » Bėgimas

JUDĖJIMO SAVAITEI SKIRTAS BĖGIMAS

Rugsėjo 16-22 d., kaip ir kasmet, Europoje vyksta Judėjimo savaitės renginiai. Todėl ir mūsų mokykloje jau antrus metus iš eilės organizuojamas bėgimas, kuriame visi noriai dalyvauja: tiek maži, tiek dideli.

Rugsėjo 23 d. per penktą pamoką susirinkę mokyklos stadione visi linksmai padarėme apšylimą. Iš kart po jo 250 m. pirmieji bėgo ikimokyklinukai/priešmokyklinukai. Pirmas atbėgo Dominykas Bieliauskas. 1-4 klasių mokiniai bėgo 500 m. ir pirmas atbėgo ketvirtokas Arnas Patūpa. 5-8 klasių mokiniams teko įveikti 1000 m. Šį nuotolį pirmas įveikė septintokas Dangiras Zdanevičius. Na o mūsų vyriausieji devintokai bėgo 1988 m. (lietuvišką olimpinę mylią ). Pirmam atbėgti pavyko Mindaugui Straževičiui. Pirmų vietų nugalėtojai buvo pasveikinti  ir apdovanoti.

Visi džiaugėsi galėję pajudėti ir atsikvėpti nuo rimto sėdėjimo pamokose.

9 klasės mokinė Vaiva Vaitkevičiūtė