Saugi erdvė » Košė

KOŠĖS DIENA

Spalio 10 d. minint pasaulinę košės dieną, mokyklos mažieji ikimokyklinukai/priešmokyklinukai, pradinukai ir jų mokytojai rytą pradėjo edukacine pamokėle apie sveikos mitybos principus ir sporto naudą. Visi kartu smagiai pusryčiavo valgydami sveiką ir kokybišką avižų pagamintą „Malsena“ košę. Kol košė puodeliuose brinko, vaikai žaidė žaidimą „Virė virė košę“, aptarė kultūringo elgesio prie stalo taisykles.

Papusryčiavę ir gerai nusiteikę visi skubėjo į rytinę mankštą. Pagal nuotaikingą muziką vaikai aktyviai judėjo bei mankštino įvairias kūno vietas. Po mankštos mokiniai gavo knygeles „Košės diena“, kuriose turėjo atlikti užduotis ir pasitikrinti, ko išmoko apie svaiką mitybą.

Toks aktyvus ir sveikai pradėtas rytas mokiniams suteikė žinių apie sveiką gyvenseną. Mažieji žadėjo prašyti mamyčių, kad rytais jiems išvirtų košytės, o pradinukai sakė, kad tapo žvalesni ir energingai kibo į darbus.

Mokytoja Ilona Pavilionienė