Saugi erdvė » Ledas

SAUGUS ELGESYS ANT LEDO

Vasario vidury  6-9 klasių mokiniai susitiko su Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektoriumi  N. Gudu.  Svečias mokiniams skaitė paskaitą tema „Saugus elgesys ant ledo“. Sušilus orams ledas sparčiai plonėja, o drąsuolių išbandyti ledo storį nestinga. Todėl gelbėjimo tarnybos poskyrio inspektorius  mokė vaikus būti atsakingus, atsargius ir nelipti ant patižusio ledo. Taip pat priminė, kaip išsikviesti gelbėtojus, kaip padėti įlūžusiam, kaip elgtis kritinėje situacijoje. Vaizdingi pasakojimai bei mokomieji filmai mokiniams suteikė žinių ne tik apie  tykančius pavojus ant ledo, bet ir kaip išgelbėti kito žmogaus gyvybę.

Mokytoja Ilona Pavilionienė