Saugi erdvė » Su ežiu

E- pamoka „Saugus internete su EŽIU“

Vasario 29 d. penktokai  stebėjo „Omnitel“ žinių ir kompetencijų valdymo koordinatoriaus Rimvydo Jurkuvėno vedamą e-pamoką „Saugus internete su EŽIU“. Moksleiviai puikiai žino, kaip naudotis daugeliu išmaniųjų programėlių ir socialiniais tinklais, tačiau retai susimąsto, kokios grėsmės jų tyko internete. Šiandien, kai beveik kiekvienas nešiojamės išmaniuosius telefonus savo kišenėje, mokiniams trūksta žinių kaip saugiai naudotis mobiliais įrenginiais. E-pamokoje buvo aptarti svarbiausi  saugaus naudojimosi  internetu ir informacinėmis technologijomis klausimai: mobiliojo įrenginio paruošimas ir naudojimas, saugus elgesys internete, elektroninės patyčios, socialiniai tinklai. Pateikti praktiniai pavyzdžiai padėjo susikurti saugią aplinką internete.

E-pamoka buvo ne tik įdomi, bet ir naudinga šiuolaikiniam jaunimui.

Mokytoja Ilona Pavilionienė