Saugi erdvė » Sveikiname

Sveikiname mokyklos bendruomenę tapus vienais iš konkurso „SID2016 renginiai mano mokykloje“  laimėtojais

Sausio mėnesį Švietimo informacinių technologijų centras kvietė ne tik švęsti vasario 9 d. Tarptautinės Saugesnio interneto dieną, bet ir prisijungti prie gausybės veiklų organizuotų vasario 8 - 13 dienomis

Viena iš iniciatyvų – konkursas „SID2016 renginiai mano mokykloje“. Mokytojai ir mokyklos bendruomenės buvo kviečiamos rengti Saugesnio interneto savaitės renginius savo mokyklose, aprašyti juos ir dalyvauti konkurse.

Konkurso organizatoriai sulaukė net 54 aprašymų iš 42 skirtingų Lietuvos švietimo įstaigų. Organizuotos veiklos įtraukė daugiau nei 4000 dalyvių (mokiniai, mokytojai, tėvai, soc. pedagogai, bibliotekininkai, policijos atstovai ir kiti).

Konkurso „SID2016 renginiai mano mokykloje“ nugalėtojai:

•Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla ir jų išradingasis „ROBOTAS-VIKTORINA“.

•Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija ir jų pamokiniai renginiai „Aš už geresnį internetą.

•Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo - Vaižganto gimnazija ir jų „Saugesnio interneto renginių savaitė“

Biržų rajono Kratiškių pagrindinė mokykla ir jų savaitės renginiai „Saugi erdvė“.

Daugiau informacijos rasite internetinėje svetainėje