Archyvas » 2020 - 2021 m.m.

Rugsėjo 1-osios akimirkos

Akimirkos iš bėgimo varžybų

Pilietinė iniciatyva "Atminties kelias

Rugsėjo 17 dieną daugiafunkcio centro mokiniai dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje ,,Atminties kelias". Mūsų tikslas – paminėti 80-ąsias Biržų žydų bendruomenės sunaikinimo Holokausto metu metines, kad prisimintume ir niekada neleistume tam siaubui pasikartoti. Lankėme masinę žydų žūties vietą Pakamponyse. Skaitėme 1941 vasarą žuvusiųjų žydų vardus, juos užrašėme ant akmenukų, kuriuos padėjome prie paminklo pagerbdami jų atminimą.

Rugsėjo 24 dieną lankėmės Vabalninko senosiose žydų kapinėse Martišiūnų galtvės gale. Šios tautos gyvenimą liudija įvairių formų paminklai, kurių įrašai yra užrašyti hebrąjų kalba. Prisiminę jų gyvenimo Vabalninke epizodus padėjome po atminties akmenuką žmonėms, kurie kažkada buvo mūsų  tautos istorijos dalis.

Lik sveika, mokykla!

Birželio 11 d. ketvirtokai atsisveikino  su mokykla. Nuskambėjus paskutiniam skambučiui mokiniams mokyklos direktorė įteikė pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus , padėkas už labai gerą mokymąsi, lankomumą.  Vaikai  užrašę ant balionų palinkėjimus  paleido į dangų su dideliu noru , kad jie išsipildytų.

Po sveikinimų mokiniai iškeliavo į pažintinę – kultūrinę išvyką po Biržų rajoną. Aplankėme Tiškevičių  dvaro parką, fontanus,  keliavome ilguoju tiltu per Širvėnos ežerą . Pramogavome basų kojų parke Drąseikiuose.

Ketvirtokai atsisveikina su mokykla , trečiokai tikisi linksmų ir turiningų vasaros atostogų.

Lik sveikas, darželi!

Skaisti vasaros saulė ir kvepiantys jurginų žiedai tarytum byloja, kad atėjo metas atostogoms , o priešmokyklinukams atsisveikinti su darželiu. Birželio 23 d.  „Boružiukų“ grupės ugdytiniai  lydimi tėvelių susirinko į šventę atsisveikinti su mokytojomis bei draugais. Vaikai jautėsi ypatingai... Smagu buvo pabūti drauge ir įveikti linksmas užduotis: išvynioti saldainius, išrūšiuoti spalvotus kamuoliukus, nuo virvelės be rankyčių valgyti riestainius ir pūsti muilo burbulus.  Grupės  kiemelyje  šešiamečiams teko išlaikyti egzaminą: prisimatuoti būsimo pirmoko pėdas ir atlikti užduotį-iš pabirusių raidelių  suklijuoti savo vardą.

Priešmokyklinę grupę šiais metais baigė keturi ugdytiniai: Laura, Smiltė, Lukas ir Justinas. Šešiamečius sveikino Centro  direktorė įteikė pažymėjimus bei palinkėjo visokeriopos sėkmės. Auklėtojos išlydėdamos  šešiamečius linkėjo puikių rezultatų, keliaujant per naują pažinimo ir žinių šalį!

Visiems gerų įspūdžių, saugios, puikios ir turiningos vasaros!...

Mokyklos  informacija