Netradicinis » Draugystės takeliu

DRAUGYSTĖS TAKELIU

Vasario 15 dieną nuo pat ryto mažieji Boružiukai nekantriai laukė svečių- Vabalninko darželio priešmokyklinukų. Dar sausio mėnesį jie susitarė kartu švęsti Lietuvos gimtadienį.

Visą savaitę vaikai tyrinėjo Lietuvos žemėlapį, mokėsi vietovardžius, domėjosi istorija ir simbolika, mokėsi dainas Lietuvai ir darė darbelius. Šiandien susitiko pasitikrinti žinių ir sudalyvauti viktorinoje ,,Ką aš žinau apie Lietuvą?“. Vaikai atsakinėjo į klausimus, pildė žemėlapį, naudodami išmaniąsias technologijas matavo geležinio vilko staugimą decibelais, statė pilis ir klijavo girliandas.

Laikas bėgo nepastebimai. Susiradę naujų draugų, įgiję naujų žinių vaikai atsisveikino. Iki pasimatymo, šaunieji Debesėliai !

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Inga Tamonienė