Netradicinis » Baltos Kalėdos

Integruota ugdymo diena "Baltos Kalėdos"

Gruodžio 23 d. Centre vyko integruoto ugdymo diena ,,Baltos Kalėdos".

Ši diena mokinukams ir mažiesiems vaikams buvo ilgai laukta ir neeilinė.

Mus aplankė Vabalninko bibliotekos darbuotojos Asta ir Vilma, kurios vedė edukaciją ,,Saugus kelias’’ pagal knygą ,,Kiškio šviesoforas’’. Mokiniai tapo miško žvėreliais ir mokėsi saugaus eismo taisyklių miške.

Daug nuoširdaus darbo ir pozityvių minčių mokiniai įdėjo gamindami sveikinimų atvirukus mokyklos darbuotojams ir kaimo bendruomenei. Juos su meile įteikė linkėdami visiems laimės, santarvės, sveikatos. Patys mažiausieji darbavosi "Meduolių kepyklėlėje": puošė meduoliukus, rišo dovanėles bei sveikino centro darbuotojus.

O tada visi labai, labai laukė Kalėdų senelio. Jam bendrauti su vaikais padėjo liūdnasis Nykštukas ir smagioji ponia Pyragienė. Vaikai, kad palinksmintų Nykštuką ir taptų jo draugais labai stengėsi. Dainavo daineles, šoko ratelius, statė Boružiukų namelį. Už tai Nykštukas išmokė puikų šokį. Kalėdų Senelis visus apdovanojo dovanėlėmis. Visi kartu padainavo dainą ,,Kalėdos mieste“ ir išlydėjo senelį pas kitus vaikučius. Iki pasimatymo kitais metais!

Pradinio ugdymo mokytoja Neringa Šimonienė