Netradicinis » Olimpinis mėnuo 2022

Olimpinis mėnuo 2022

Visą mėnesį pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte  Olimpinis mėnuo 2022.

Veiklas kiekvienai savaitei pristatė Superherojai. Pirmoji savaitė skirta fiziniam aktyvumui. Pagal vaizdo reportažą vaikai atliko sportines užduotis , aktyviąsias mankštas pertraukėlių metu. Jos buvo linksmos , judrios , skatinančios aktyviai pajudėti.

Antrojoje savaitėje buvo nagrinėjamos sveikos mitybos temos. Mokėmės savarankiškai išsivirti avižų košę su įvairiais priedais, klausėmės virtuvės šefo patarimų kaip pasigaminti sveiką sumuštinį, chia pudingą, aptarėme vaisių, daržovių salotų gaminimą. Nepamiršome ir gerti daug vandens.

Trečioji savaitė skirta bendradarbiavimui, kurios metu mokiniai buvo skatinami dirbti komandose, mokėsi gerbti, pripažinti kitokius nei jie patys. Aišku nepamiršome būti ir fiziškai aktyviais. Vyko nuotoliniai zoom platformoje susitikimai su garsiais Lietuvos sportininkais.

Ketvirtoji savaitė skirta emocinei sveikatai. Klausėmės  psichologės Astos patarimų. Mokėmės atsipalaiduoti, pasijuokti, susidraugauti  su emocijomis ,sužinojome, kaip nusiraminti, pozityviai mąstyti.

Visas veiklas aptarus mokiniai gavo diplomus  už veiklą šiame projekte. Šis projektas skatino mus aktyviai fizinei veiklai, kėlė pasitikėjimą ir motyvaciją, gebėjimą vertinti savo būseną ir norą tobulėti.

Pradinio ugdymo mokytoja Neringa Šimonienė