Netradicinis » Gėlėtos Joninės

GĖLĖTOS JONINĖS

Iš pat ryto vaikai spirgėjo nuo nekantrumo. Šiandien birželio 23-ioji, eisim ieškoti paparčio žiedo! Koks jis bus, kur jį rasti? Ar iš viso įmanoma rasti?

Pasiruošę užkandžius ir patikėję jų gamybą saulei (saulės orkaitė), pagal žemėlapį išsiruošėme į paieškas. Nebuvo lengva: reikėjo atlikti įvairiausias užduotis. Kūrėm paveikslą ant drobės, rinkom kankorėžius, vėrėm braškes ant smilgos, sportavom aikštyne, skynėm žolynus ir klijavom juos į vainiką bei džiaugėmės Joninių tradicijomis.

Vaikštinėdami po parką radom paslaptingąjį Joninių žiedą... Sukūrėm savo augalų mandalą. Eidami ratu užbūrėm- kad vasara būtų įdomi ir turininga, kvapni ir skani, dosni įspūdžiais ir patyrimais.

Gražios vasaros visiems ir iki pasimatymo rugsėjį

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Inga Tamonienė