Netradicinis » Draugystės takeliu

,,Draugystės takeliu“

Vasario 28 d. vyko edukacinis renginys ,,Draugystės takeliu“. Mokykloje  lankėsi Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Debesėlių“  grupės vaikai. Susitikimo tikslas – skatinti bendradarbiavimą, suteikiantį vaikams pilnavertiškumo jausmą, pasitikėjimą ir įsiklausymą.

Pasisveikinę ir ilgai nelaukę kibom į veiklas. Vaikai buvo išskirstyti į keturias grupes ir keliavo po skirtingas stoteles. Pirmoje stotelėje jų laukė STEAM veiklos  su mokytoja Inga. Čia  vaikai tyrinėjo vandenį. Antroje stotelėje vaikai su mokytojo padėjėja Rita gamino sumuštinių vėrinukus. Trečiojoje mažųjų laukė kliūčių ruožas: jiems reikėjo šokinėti, lipti, ridentis ir šliaužti. O kad viskas vyktų saugiai, kliūčių ruožą prižiūrėjo mokytoja Neringa. Ketvirtoje stotelėje vaikų laukė mokytojo padėjėja Rima. Vaikai dainavo, muzikavo, atliko ritminius pratimus.

Laikas skriete praskriejo. Čia tik susitikome, o jau laikas atsisveikinti... Pasižadėjome tęsti kelionę draugystės takeliu.

Džiaugiamės užsimezgusia  gražia bendruomenių draugyste!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Inga Tamonienė