Netradicinis » Rudenėlis atkeliavo

Nepamokinio ugdymo diena ,,Rudenėlis atkeliavo“

Spalio 27 dieną daugiafunkciame  centre vyko nepamokinio ugdymo diena ,,Rudenėlis atkeliavo“. Pradinukai vyko į Jono Maniko daržininkystės ūkį. Ūkio savininkas parodė sandėlius pilnus ūkyje užaugintų bulvių ir kopūstų. Pasakojo, kaip jie užauginami, kur parduodami. Parodė techniką, kuri gelbsti auginant ir prižiūrint daržoves. Vaikus stebino begalė daržovių, kaip jie sakė, tiek daug vienoj vietoj per gyvenimą dar neteko matyti!

Grižę į centrą vaikai surengė rudens gėrybių turgelį, kur prekiavo savo daržų ir sodų gėrybėmis, gamino rudeninius darbelius. Tuo metu ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai dalyvavo ugdomojoje veikloje ,,Rudens mozaika“. Jie rudeniniais augalais išdekoravo langus.

Tai buvo smagi ir turininga diena, pilna gerų emocijų ir naujų įspūdžių.

Pradinio ugdymo mokytoja Nijolė Baltrušaitienė