Netradicinis » Advento laukimas

Advento laukimas

Gruodžio 18 d. pradinukai dalyvavo edukacinėje veikloje  ,, Advento laukimas”. Veikla vyko Biržų ,,Sėlos “ muziejuje. Vaikai klausėsi pasakojimo apie Advento tradicijas ir papročius, o vėliau iš tešlos, kvepiančios cinamonu ir kardamonu, gamino kalėdinius sausainukus. Kol sausainiai kepė, mokiniai pasigamino kalėdines žvaigždes, o kai sausainukai iškepė, juos dekoravo.

Iš muziejaus pradinukai skubėjo į kitas Biržų kultūros namuose organizuotas veiklas pavadinimu ,,Oi atvažiuoja šventa Kalėda". Vaikai dainavo adventines dainas, šoko adventinius ratelius, pasigamino kalėdinius žaisliukus, atliko įvairias užduotis.

Mokinukai, sužinoję naujų dalykų, linksmai praleidę laiką, pakilios nuotaikos lauks Kalėdinės šventės.