į pradžią turinys susisiekite  
Netradicinis » Atsisveikinimo išvyka

Atsisveikinimo išvyka

 

Birželio 17 d. 9 klasių mokiniai rinkosi į mokyklą paskutinį sykį susitikti su klasės draugais bei atsisveikinti  su auklėtoja ir mokykla. Mokiniai mokslo metus nusprendė pabaigti keliaudami po Biržų apylinkes.

Paskutinę pamoką sėdėjome tylūs bei  susimąstę.  Kartu su auklėtoja prisiminėme sėkmes ir nesėkmes, džiugias ir liūdnas  akimirkas patirtas  per septynerius buvimo drauge metus.  Atsisveikindami surašėme savo  svajones bei planus ateičiai ir patikėjome juos saugoti auklėtojai. Vieningai nubalsavome, kad kitas mūsų susitikimas įvyks po 10 metų.

Atsisveikinę su mokykla išvykome pasižvalgyti po Biržų apylinkes. Kelionę pradėjome nuo Kirkilų apžvalgos bokšto. Pasigrožėję  nuostabiu karstinių ežerėlių kraštovaizdžiu iš viršaus , pasukome į parką. Pasigrožėję parko gamta susėdome pailsėti ir užkasti suvalgant draugystės picą.  Dar kartelį prisiminėme  mokytojus bei draugus. Linkėjome  vieni kitiems kuo geriausios kloties kitose mokymosi įstaigose.

Aplankėme Karvės olą, esančią Karajimiškio kaime. Tai žinomiausias ir geriausiai ištirtas geologinis gamtos paminklas mūsų krašte apie kurį sklando įvairūs pasakojimai. Pasivaikščioję po Biržų regioninį parką grįžome į mokyklą.

Diena buvo netradicinė - kupina prisiminimų, geros nuotaikos bei  jautraus susimąstymo apie praleistus metus mokykloje .