Netradicinis » Išvyka į Kirkilus

Išvyka į Kirkilus

Birželio 16 d.7-8 klasių mokiniai su auklėtojomis nusprendė mokslo metus pabaigti keliaudami į Kirkilus. Edukacinę išvyką kelionės dalyviai pradėjo lankydamiesi Kirkilų apžvalgos bokšte, iš kurio matė nuostabių karstinių ežerėlių kraštovaizdį. Vaikai prisiminė Biržų regioninio parko apžvalgos bokšto įkūrimo metus, jo  aukštį, užimamos parko teritorijos plotą.

Vėliau buvo nuspręsta trumpai pailsėti šalia bokšto įkurtoje parko teritorijoje suvalgant draugystės picą. Kadangi šie mokslo metai tiek mokytojams, tiek mokiniams jau ,deja, yra paskutiniai, tai jautrus pasisėdėjimas gamtoje leido aptarti ir prisiminti praėjusius metus mokykloje, atsisveikinti su auklėtojomis, draugais palinkint vieni kitiems kuo geriausios kloties kitose mokymosi įstaigose.

Gerų emocijų pliūpsnį patyrėme lankydamiesi Kirkilų pramogų parke. Apsilankėme gravitaciniame name, kuris privertė suabejoti kai kuriais  fizikos dėsniais. Niekas negalėjo patikėti tuo, ką mato tol, kol to nepatyrė.

Diena buvo netradicinė-kupina gerų įspūdžių, nuotaikos ir tuo pačiu jautraus susimąstymo apie praleistus metus Kratiškių pagrindinėje mokykloje, vėliau mokykloje – daugiafunkciame centre.