Netradicinis » LVI/XIV dešimtokų laida

LVI/XIV dešimtokų laida

Šiais metais mokyklą baigė LVI/XIV dešimtokų laida. Kad ir kaip bebūtų gaila, tačiau tai paskutinė dešimtokų laida. Dėl mokyklų tinklo pertvarkos nuo kitų mokslo metų mokykla nebeteiks pagrindinio ugdymo. Todėl ši dešimtokų laida yra ypatinga–tai tarsi pradžios pabaiga... Klasėje mokėsi 9 dešimtokai, kuriems vadovavo ir gyvenimo keliu vedė jų auklėtoja Jolanta Medževeprienė.

Birželio 19 d. dešimtokai atsisveikino su auklėtoja ir mokykla. Mokyklos direktorė įteikė mokyklos baigimo pažymėjimus ir palinkėjo klausytis savo širdies balso bei pasirinkti tinkamą kryptį gyvenime.

Mokiniai besišnekučiuodami su auklėtoja prisiminė iškrėstas išdaigas, patirtus išgyvenimus, džiaugsmus ir nusivylimus, pirmuosius patikrinimus, raginimus mokytis, pirmąją mokytoją bei daugelį gražių dalykų, kuriuos patyrė mokykloje.

Dešimtokams linkime sėkmės kitose mokyklose susirasti gerų draugų, susikurti puikią ateitį ir stiprybės laukiančiuose išbandymuose.