Netradicinis » TAU, MAMYTE!

Tau, mamyte!

Balandžio 29 d.  mažųjų mamytės skubėjo į šventę.  Boružiukai nekantriai  laukė savo mamų. Grupėje viešnių laukė dovanos, įdomios veiklos ir smagūs žaidimai.

Šventę pradėjome dainomis. Kiekvienas žodis, kiekviena nata buvo skirta brangiausiam žmogui- mamai. Paskui vaikai ir mamos piešė vienas kitą. Piešinius susegėm ir perdavėm į šeimos archyvus saugojimui. Juk niekada nebebūsime tokie kaip šią akimirką- vaikai augs, o mamos vis gražės. Toliau sekė smagus, linksmas ir judrus žaidimas ,,Pieštukai, trintukai“.  Vikresnės ir greitesnės buvo mamytės. Šaunuolės . Dar turėjome keramikos pamokėlę. Mamos lipdė puodelius, vaikai lėkštutes.

Renginį baigėme dovanomis, apkabinimais ir gražiais žodžiais. Ačiū mamytėms už dalyvavimą ir bendrystę.

1-4 klasių mokinukai ir nepamiršo savo mamyčių. Joms skyrė virtualius muzikinius sveikinimus ir rankų darbo dovanėles.

Centro informacija