Netradicinis » Vaikų gynimo diena ir išleistuvių šventė

Vaikų gynimo diena ir išleistuvių šventė

Birželio 1-oji Kratiškių daugiafunkcio vaikus pasitiko linksmybėmis bei nuotykiais. Minėjome  tarptautinę vaikų gynimo dieną bei  priešmokyklinukų išleistuves į pirmą klasę.

Šiemet net dešimt vaikų baigė priešmokyklinio ugdymo programą. Pasipuošusius ir rimtus šešiamečius pasitiko muilo burbulų šou ir pradinukų sugrotas sutiktuvių maršas. Jų jau laukė papuoštos kėdės, susirinkusiųjų sveikinimai bei linkėjimai. Direktorė įteikė priešmokyklinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus, mokytojos vaikus papuošė Boružiukų akademijos kepurėmis, o pradinukai  jiems skyrė dainas bei dovanojo atvirukus.

Į šventę atvyko ir  Kakė Makė. Ji  ne tik juokavo, išdykavo, bet ir pristatė knygas, apdovanojo pradinukus, dalyvavusius viktorinoje „Pasaulis gyvūnų akimis“. O kiek buvo džiaugsmo kai Kakė Makė visus pakvietė į Parko atidarymą, kuriame įrengtas Basų kojų takas visiems  centro lankytojams bei Kratiškių bendruomenės nariams... Kviečiame užeiti !

Vėliau  vaikų laukė linksmos užduotys, pokštai bei žaidimai. Pabaigoje visi kartu sėdome prie didelio stalo ir pietavome kaip viena šeima. Ačiū visiems šventės dalyviams už bendrystę ir draugystę.

Centro informacija