Netradicinis » Vaikų gynimo diena ir priešmokyklinukų išleistuvė

Vaikų gynimo diena ir priešmokyklinukų  išleistuvės

Birželio 1-ąją minime vaikų gynimo dieną. Šiemet ji sutapo su priešmokyklinio ugdymo grupės  vaikų išleistuvėmis.

Dieną pradėjome J. Žymantienės – Žemaitės apsakymo ,,Kaip Jonukas raides pažino“ skaitymu. Vaikai klausėsi, stebėjosi to meto žmonių elgesiu su vaikais. Džiaugėsi, kad dabar yra kitaip. Nusprendėme  linksmai ir triukšmingai paminėti Vaikų gynimo dieną.

Pirmiausia mes pasigaminome tortą, tada surengėme ,,egzaminą“ priešmokyklinukams. Jiems reikėjo pademonstruoti rankų miklumą, vikrumą, skaitymo ir rašymo įgūdžius. Visiems sekėsi puikiai. 11 val. įvyko iškilmingas pažymėjimų įteikimas. Tėveliai visą ceremoniją galėjo stebėti   prisijungę prie  Zoom platformos.

Suvalgę tortą, skubėjome į lauką. Mokyklos kieme piešėme ant maistinės plėvelės guašu, rankšluosčiu mėtėme vandens  balionus, vadavome saldainius iš lipnios juostos rutuliukų.

Diena buvo smagi!