Netradicinis » Žalioji mugė

,,Žalioji mugė“

,,Gamtos ABC“ būrelio mokinukai surengė ,,Žaliąją mugę“. Vaikai prekiavo pačių užaugintais daržovių ir gėlių daigais. Tai buvo nauja patirtis. Vaikai išmoko atpažinti ir apibūdinti pagrindines daržoves, susipažino su sąlygomis reikalingomis augalams augti. Taip pat jie praplėtė finansinio raštingumo ir verslumo įgūdžius: reikėjo suskaičiuoti pinigus, atiduoti grąžą. Ypač džiaugsmingas buvo finalas, kai daigai buvo išparduoti ir suskaičiuoti uždirbti pinigėliai. Visi prekiautojai pinigus pasidalijo po lygiai ir gavo po 3 eurus ir 4 centus.

,,Žalioji mugė“ buvo sėkminga ir pelninga. Vaikai žadėjo kitais metais užauginti dar daugiau daigų ir vėl surengti ,,Žaliąją mugę“.