Renginiai » Angelo paliesti

Priešadventinis angelo prisilietimas

Lapkričio 28 dieną Kratiškių mokykloje – daugiafunkciame centre vyko edukacinis renginys „Angelo paliesti...“. Jau tradicija tapo, kad kartą per metus organizuojamas renginys kartu su Dievo žodžio išminties puoselėtojais ir skleidėjais. Šiemet  renginyje dalyvavo Biržų Šv. Jono Krikštytojo klebonas dekanas Algis Neverauskas, trijų rajone esančių daugiafunkcių centrų bendruomenės, Biržų miesto ir rajono įvairių ugdymo įstaigų  technologijų mokytojos, Kratiškių kaimo bendruomenės nariai.

Nuo pat ankstaus ryto mokiniai skubėjo į  menų dirbtuvėles, kuriose naudodamos įvairias technikas Biržų rajono ugdymo įstaigų technologijų mokytojos mokė vaikus pasigaminti originalius dekoratyvinius angelus. Pabiržės pagrindinės mokyklos vyresnioji technologijų mokytoja Danguolė Šulnienė mėgstantiems piešti vaikams pristatė „Šilkinių angelų“ gaminimo techniką, tie, kurie mėgsta pasmaguriauti, padedami Biržų technologijų ir verslo mokymo centro vyresniosios technologijų mokytojos Renatos Kaminskienės ir Vitalijos Pociūnienės, galėjo išbandyti savo jėgas gamindamiesi „Meduolinius angelus“, „Aušros“ pagrindinės mokyklos technologijų mokytoja metodininkė Rosita Jablonskienė pristatydama „Linksmųjų angelų“ gaminimo metodą skatino mokinius susikurti kuo originalesnį ir linksmesnį angelą iš medinių pagaliukų ir popieriaus, daug pedagoginės išmonės, kruopštumo ir kantrybės prireikė „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos technologijų mokytojai Loretai Svirskienei ir Kratiškių mokyklos-daugiafunkcio centro vyresniajai chemijos mokytojai Dalei Šataitei, kurios mokė mažuosius centro vaikus susikurti „Koliažo angelus“. Po įdomių ir kūrybingų veiklų mokiniai bendravo su Biržų Šv. Jono Krikštytojo klebonu dekanu Algiu Neverausku. Klebonas mokiniams paaiškino mišių prasmę ir vertę kiekvieno tikinčiojo gyvenime.

Po pietų buvo sulaukta svečių iš Germaniškio mokyklos-daugiafunkcio centro ir Kirdonių universaliojo daugiafunkcio centro. Smagu, kad į renginį atvyko Kratiškių kaimo bendruomenės nariai.

Suaugusieji aktyviai dalyvavo diskusijoje su Biržų Šv.Jono Krikštytojo klebonu dekanu Algiu Neverausku. Klebonas atsakė į susirinkusiems bendruomenės nariams rūpimus klausimus. Po diskusijos vyko kūrybiniai užsiėmimai, kurių metu žmonės turėjo galimybę pasigaminti savo širdžiai artimus dekoratyvinius angelus. Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos technologijų mokytoja Zita Kumpelienė su susirinkusių bendruomenių nariais kūrė „Šiaudinius angelus“, Kaštonų pagrindinės mokyklos technologijų mokytoja metodininkė Laima Žemaitienė pristatė „Dekupažo angelų“ gamybą, Nemunėlio Radviliškio dailės ir technologijų mokytoja Rima Zemlickienė mokė susikurti „Tekstilinius angelus“, Papilio pagrindinės mokyklos vyresnioji dailės ir technologijų mokytoja Vytautė Kuzmaitė supažindino su „Veltinių angelų“ gamyba, Kratiškių mokyklos-daugiafunkcio centro karjeros ugdymo koordinatorė Ilona Pavilionienė su moterimis kūrė „Modelino angelus“.   Gerai pavykusiu renginiu ir susirinkusių svečių gausa džiaugėsi edukacinių veiklų organizatorės - Kratiškių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Deimantė Žalinkevičienė, vyresnioji tikybos mokytoja Genovaitė Makrickienė ir vyresnioji dailės ir technologijų mokytoja Jurgita Narvidaitė Varžinskienė.

Renginio metu jautėsi šiltas ir nuoširdus bendravimas, visus džiugino šypsenos veiduose. Šią dieną susirinkusieji vieni kitiems padovanojo neįkainojamą dovaną – nuoširdų buvimą tarp Dievo ir žmogaus. Kratiškių mokyklos – daugiafunkcio centro direktorė dėkojo visiems renginio dalyviams už praleistą laiką kartu.

Kratiškių mokyklos-daugiafunkcio centro informacija