Renginiai » Dviračių lenktynės

Tarptautinės virtualios dviračių lenktynės Biržų ,,Atžalyno” pagrindinėje mokykloje

Lapkričio 24 dieną dešimt Kratiškių pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokinių nusprendė sudalyvauti ,,Atžalyno” pagrindinėje mokykloje vykusiose tarptautinėse  virtualių dviračių varžybose. Virtualų 1300 kilometrų  maršrutą ,,Rajec-Jestrebi – Tvrdošin –  Biržai” sukūrę slovakai davė startą  Čekijos, Slovakijos, Lietuvos, t. y., Biržų,  Erasmus+K2  projekto „Sportuokime, bendradarbiaukime ir mokykimės“ dalyviams. Ekrane matydami lenktynių komandų rezultatus, mūsų mokyklos ir kitų Biržų miesto mokyklų mokiniai pasikeisdami mynė dviračius nuo 21 val. vakaro iki pat lapkričio 25 d. ryto 9 val. Varžybų dalyviams bendradarbiaujant per parą pavyko numinti net 611 kilometrų.

Dalyvaudami virtualiose varžybose mokiniai turėjo galimybę savo jėgas išbandyti netradicinių sporto šakų rungtyse: lėkščiasvydžio, kinbolo, grindų riedulio. Varžybos tesėsi net iki 5 valandos ryto.

Smagu, kad tokios virtualios lenktynės ir netradicinių sporto šakų varžybos leido mokiniams patirti sportinį azartą ir džiaugsmą.