Renginiai » Helloween

Helovyno šou mokykloje

Paskutinę dieną prieš atostogas (Spalio 26 d.)  mokykloje vyko Helovyno šou. Šį renginį organizavo mokinių taryba. Aurimas ir Adrija pristatė šios šventės istoriją bei papasakojo, kaip šią dieną švenčia kitos šalys. Mokiniai persirengę įvairiais personažais žingsniavo mokyklos koridoriais, pristatė pasirinktą veikėją . Mokyklos II aukšto fojė buvo sukurta specialiai Helovino dekoracijoms skirta siena, palanges puošė moliūgų žibintai. Dekoracijas erdvės papuošimui sugalvojome ir gaminome patys. Džiaugiamės, kad į mūsų persirengėlių būrį įsimaišė ir pradinukai. Mokytojų vertinimo komisija dalyviams įteikė šias nominacijas: Misis ir Mister Halloween atiteko Gabijai (9 kl.) ir Laurynui ( 7 kl.).  8 klasės mokinys Liutauras gavo nominaciją už originaliausią zombio  kostiumą, kurį pasisiuvo pats. Visi dalyviai buvo įvertinti ir  apdovanoti prizais ir   saldžiais „Vaiduokliukais“.

Linksmai bei smagiai praleidome paskutinę dieną prieš atostogas.

Mokinių taryba