Renginiai » Savivalda

Mokinių savivaldos konferencija Biržuose

Šių metų kovo 31 – balandžio 1 d. Kratiškių pagrindinės mokyklos mokiniai: Justina, Vaiva, Odeta, Beata, Aurimas ir Laurynas dalyvavo mokinių savivaldos konferencijoje, kuri vyko Biržų „Atžalyno“ mokykloje.

Renginio metu dirbome 3 – ose darbo grupėse, išklausėme įdomių „Swedbank“ ir Biržų rajono policijos komisariato atstovių paskaitų. Sekančią dieną daug žinių galėjome pasisemti iš Lietuvos Respublikos Seimo nario V. Rinkevičiaus pasakojimų.

Renginio metu buvome ne tik santūrūs ir rimti, bet ir žaidėme jau tradicija tapusius LMS žaidimus, šnekėjomės, susiradome daug naujų draugų bei turėjome galimybę pašėlti diskotekoje!

Grįžome namo daugiau išmanydami komandinio darbo taisykles, įgyję geros bendradarbiavimo patirties. Laukiame daugiau tokio pobūdžio konferencijų.

Mokinių tarybos pirmininkė Justina Korsakaitė