Renginiai » Vaikų teisės

PENKTOKAI VAIKO TEISIŲ APSAUGOS SKYRIUJE

Gegužės 12 d. 5 klasės mokiniai  su auklėtoja Jurgita  lankėsi  Biržų rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriuje. Čia buvo organizuojama  Atvirų durų diena. Jos metu vyko  Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuojama  socialinė iniciatyva ,,Nuoširdumo savaitė“. Šios iniciatyvos tikslas – suteikti visuomenei daugiau žinių apie vaikų  globą bei įvaikinimą, paskatinti žmones padėti vaikams, gyvenantiems vaikų globos įstaigose. Vaiko teisių skyriaus darbuotojai papasakojo vaikams, kaip organizuojama globa bei įvaikinimas  mūsų rajone, supažindino su kita skyriaus veikla. Kiekvienas penktokas gavo dovanų po Valstybės vaiko teisių apsaugos tarnybos parengtą knygelę ,,Vaiko konstitucija“.