Saugi erdvė » Geras regėjimas

GERAS REGĖJIMAS – AIŠKUS MATYMAS

Kovo 2 d. 5-10 klasių mokiniai susitiko su  mokyklos „AIŠKUS MATYMAS“ steigėja, gydytoja optometre, iridologe, Žyva energetinio gydymo  meistre, Natūralios Regos Terapijos  instruktore, lektore Jūrate Aleškevičiūte. Mokiniai, išklausę paskaitą „GERAS REGĖJIMAS – AIŠKUS MATYMAS“,  įgijo ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių. Jogos instruktorius rodė  akių  mankštos pratimus ir  kaip teisingai juos atliki. Vaikai buvo aktyvūs, stengėsi teisingai atkartoti instruktoriaus rodomus pratimus. Visi pastebėjo, kad po tokios akelių mankštos jos pailsėjo ir  atsigavo. Dauguma mokinių  prižadėjo savo akeles ir toliau mankštinti bei saugoti, kad jos ilgai išliktų sveikos.

Lektoriai ragino mokinius saugoti savo sveikatą, rūpintis savo akimis, nes tik nuo mūsų pačių priklauso mūsų sveikatos gerbūvis.

Dėkojame Biržų visuomenės sveikatos biurui už įdomią ir naudingą paskaitą.