Saugi erdvė » Mes prieš patyčias

Mes prieš patyčias

Rugsėjo 9-oji visose mokyklose buvo skelbiama  „Mes prieš patyčias“ diena.

Mokyklos devintokai   prisidėjo prie šios dienos akcijos  ir  stebėjo tiesioginę transliaciją internetu – 20 minučių trunkantį Niko Vujičičiaus pasakojimą, kuriame  jis  dalijasi sėkminga patirtimi, kaip jam pavyko sustabdyti patyčias ir kaip kiti žmonės gali padaryti tą patį.

Po tiesioginės transliacijos mokiniai su mokytojomis aptarė vaizdo siužetą. Visi liko sužavėti žmogaus , kuris turi fiziologinius trūkumus, gyvybingumu, noru kovoti prieš  patyčias. Pasakodamas apie patirtus išgyvenimus dėl patyčių, jis  mokė būti atidesniems ir geranoriškiems vienas kitam, o to reikia nepaliaujamai mokyti rvaikus.

Diskutuodami supratome, kad nuo to, kaip vaikai jaučiasi mokykloje, priklauso ir jų mokymosi  pasiekimai bei motyvacija.

Niko Vujičičiaus vaizdo įrašą galima peržiūrėti šiuo adresu: